GYKM-10100 Hydraulinen ovenavaaja
Lyhyt kuvaus:
Tuotetiedot
Tuotetunnisteet
Malli:GYKM-10/100 Hydraulinen ovenavaaja
Malli:GYKM-10/100
Sovellus:
Tekniset tiedot
Levityskapasiteetti
10 tonnia
Leveys
100 mm
Käyttöpaine
63 megapikseliä
Letkun koko
Pituus: 3 metriä
Ulkohalkaisija: 13,5 mm
Sisähalkaisija: 5 mm